Köögisaar keraamikast Umbra Marron

Keraamika töötasapinna hooldamine.

Keraamika on sajaprotsendiliselt looduslikest komponentidest valmistatud materjal ning kodusisustuses auväärsel kohal. Tasapind valmistatakse kõrgel kuumusel töödeldud keraamilisest plaadist, mis lõigatakse sobivaks suuruseks ning servad ja pind töödeldakse.

Keraamilised töötasapinnad on vastupidavad kriimustustele, kuumakindlad ega ima sisse vedelikke. Samuti on keraamika tasapinnad lihtsasti puhastatavad ja säilivad õige hooldamise korral kaua. Kuna keraamika tasapinnad on väga vastupidavad, siis sobivad ideaalselt lastega peredele.

 

Igapäevane puhastamine

Soovitame igapäevaseks puhastamiseks kasutada niisket mikrokiust lappi, sooja vett ja vajadusel neutraalset (pH 7), kergelt leeliselist (pH 8-10) või kergelt happelist (pH 4-6) pesuvahendit. Puhastamiseks ei tohiks kasutada väga happelisi või pleegitusaineid sisaldavaid vahendeid.

Plekkide vältimine ja eemaldamine

Vältige kemikaalide ja söövitavate ainete sattumist tasapinnale. Parim viis plekkidest hoidumiseks on mustuse kohene eemaldamine tasapinnalt, et see ei saaks kuivada ega materjali imenduda. Puhastamiseks peaks üldjuhul piisama niiskest lapist, veest ja pesuvahendist.

Kuumakahjustuste ja kriimustuste vältimine

Keraamilisest materjalist töötasapinnad on kuumakindlad – kuumad nõud ei muuda tasapinna värvi ega kahjusta pinda.

Keraamika on küll kriimustustele väga vastupidav, kuid kindluse mõttes soovitame tasapinnal siiski kasutada lõikealuseid. Vältige raskete esemete kukkumist või lööke tasapinnale.

Pikaajaline hooldamine

Keraamilisest materjalist töötasapinnad ei vaja impregneerimist, kuna need ei ima sisse vedelikke.

 

Tekis huvi keraamika töötasapinna kohta?

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle sobiva lahenduse!

Kirjuta myyk@diastone.eu või helista +372  5847 0315

Küsi pakkumist

26.09.2021