Kivist töötasapind sinu koju ja kööki!

Töötasapind kivist just sinu kööki ja koju!

Kivist töötasapind on väga populaarne, kasvatades oma turuosa vähemvastupidavate alternatiivide arvelt nagu näiteks laminaat ja puit.

Graniit, Kvarts, Keraamika, Marmor ja Kvartsiit

Põhilised kivimaterjalid, mida me köögi tööpindade ning muude erilahenduste valmistamiseks kasutame on graniit, kvarts, keraamikamarmor ja kvartsiit. Igaühel neist on oma eelistatumad kasutamisvõimalused, mille määrab ära kivi struktuur. All pool on valik meie kivimaterjale.

Hindadele lisandub lõikamis- ja töötlustasu

Kvartsiit

Kvarts töötasapinnad

Keraamilised töötasapinnad

Graniit töötasapinnad

Marmor töötasapinnad

 • Carrara-C-fönsterbräda-marmor

  Carrara

  146.40 EUR/m273.20 EUR/m2

KIVIMATERJALID JAGUNEVAD

Looduslikeks materjalideks: graniit ja marmor. Tööstuslikult valmistatud materjalideks: kvarts ehk presskivi või tehiskivi ehk keraamika. Enamik kivimaterjale sobivad kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes (va kvarts) ning on suurepärased töötasapindade, treppide, laudade, aknalaudade ning kaminasimsside valmistamiseks. Samuti on kivimaterjal hea põranda-, seina- ja fassaadikatteks. Kivitasapinnad on kergesti hooldatavad, seellepärast on kivi populaarne valik köögis. Õige hoolduse korral säilitavad need oma kauni välimuse pikkadeks aastateks ja kaitsevad teie mööblit.

LOODUSKIVI TÖÖTASAPIND

Looduslikud tööpinnad on graniit ja marmor. Loodusliku tasapinna kõige suurem pluss on selle unikaalsus ja kordumatu muster. Looduskivi on õrnalt poorne ja tekstuurne, sellel võib esineda mikropragusid, mis on omased looduslikule kivile. Et looduslike kivide kauneid mustreid säilitada, väldime me tasapindu tootes nende liigset töötlemist. Mida rohkem pinda töödelda, seda rohkem kivi poorid avanevad ja seda vastuvõtlikum on see välistele mõjudele.

MIKS VALIDA LOODUSKIVI?

 • Eriline muster
 • Vastupidav
 • Kuumakindel
 • Aegumatu
 • Võimalik kasutada õues

TEHISKIVI EHK PRESSKIVI TÖÖTASAPIND

Tehiskivi ehk presskivi tööpinnad on kvarts ja keraamika, mis on saadud kokku pressides või rullides. Kivimaterjal segatakse kokku purustatud looduskividest või teistest looduslikest komponentidest: savi, liiv ning värv- ja sidusained. Kivimaterjalide kõvadust mõõdetakse Mohsi skaala järgi, kõvaduse all peetakse silmas materjali vastupidavust kriimustuste suhtes. Astmikul on kümme astet. Mida suurem on number, seda vastupidavam on kivimaterjal  kriimustuste suhtes.

MIKS VALIDA TÖÖSTUSLIKU KIVIMATERJALI?

 • Suur värvivalik
 • Väga tugev
 • Vastupidav plekkidele
 • Kriimustus kindel
 • Kerge puhastada

Järgnev tabel on lihtsustatud ülevaade materjalide põhiomaduste kohta. Seda on hea kasutada spikrina, kui hakkad endale kööki sobivat kivitasapinda valima.

 
 
Tume graniit Hele graniit Kvarts Keraamika Marmor
Kõvadus/jäikus 7 6 6-7 8 4-6
Vastupidavus määrdumisele Väga hea Hea Väga hea Väga hea Madal- Hea
Vastupidavus kriimustustele Väga hea Väga hea Väga hea Suurepärane Madal
Kuumustaluvus Väga hea Väga hea Hea Suurepärane Hea
Imavus Vähe imav Imav Väga vähe imav Väga vähe imav Imav
Poorsus % 0-0,2 0,2-0,5 0,01 0,01 0,3-0,5
   

Ei leidnud materjali mida otsisid?

Võta meiega ühendust ja leiame koos sulle sobiva lahenduse!

Kirjuta myyk@diastone.eu või helista +372  58470315

Küsi pakkumist