Projektimüük

Kivist töötasapinna, vannitoa- või köögitasapinna tellimine projekti jaoks võib põhjustada peavalu ka kõige kogenumale professionaalile.

Diastone juhendab teid isiklikult kogu projekti jooksul alates disainist ja tootmisest kuni tarnimise ja tuntud headuses klienditeeninduseni.

Meil on pikaajaline kogemus suurklientide ja -projektidega ning me pakume kõige konkurentsivõimelisemaid hindu.

 

 

 

Kuidas me töötame

Me kasutame väga lihtsat, kuid tõhusat teenindusmudelit, mis on alati andnud parimaid tulemusi:

Konsultatsioon

Õnnestnud projekti elluviimiseks tuleb alustada õigesti. Konsultatsioon aitab meil välja selgitada teie spetsiifilised vajadused ja projekti mahu. Töötame otse disainerite ja tarnijatega, mistõttu leiame kiiresti teie projekti jaoks sobivaimad kivitooted ja arutame teiega kõiki valikuvõimalusi, et veenduda, et iga samm alates konsultatsioonist kuni tarneni on teile selge.

Pakkumised

Kui saame teie hanketingimused, koostab meie tootmismeeskond teie projekti jaoks tehnilised joonised. Nendel on kirjeldatud teie soovitud toodet või tooteid. Pakkumisjooniste abil saame esitada teile täpse ja konkurentsivõimelise pakkumise.

Tootmine ja tarne

Edukas tarne on meeskonnatöö, mida toetavad sujuv suhtlus ja pidev koostöö kõigi osaliste vahel.
  1. Kui te meie pakkumise vastu võtate, algatab projektijuht tootmise.
  2. Teid hoitakse teie tellimuse täitmisega kogu tootmise jooksul kursis.
  3. Meie logistikud planeerivad transpordi ja üleandmise teile sobival kuupäeval ja sobivas kohas.

Klienditugi

Tihti saadame oma esindaja kohapeale, et arutada lahendusi otse kliendiga ja aidata projekti kava järgi ellu viia. See võib kõlada sõnakõlksuna, aga me tõesti hoolime oma klientidest. Meie teenus ei lõpe hetkel, kui te tellitud kauba kätte saate – kaugel sellest. Meie pühendunud ja professionaalsed klienditeenindajad on alati teie käsutuses, et vastata kõigile teie küsimustele.

Meid usaldavad

Mgroup
Radisson
Regent
Naantali