Köögitasapind kvartsist White Quartz

Tehtud tööd

Keraamilised tasapinnad

Keraamiline tasapinna materjal on suurepärane alternatiiv kvartsile ja looduskivile. Suurepärased tooteomadused, lai värvitoonide valik on muutnud keraamilised tasapinna materjalid väga populaarseks, neid kasutatakse laialdaselt nii sise- kui välitingimustes.

Graniidist tasapinnad

Graniidist tasapinna eelisteks on vastupidavus ja materjali unikaalsus ning lisaks kannatab see väga hästi temperatuurikõikumisi. Graniit on populaarne tööpindade, kaminasimmside, väliköökide ja treppide valmistamiseks, samuti kasutatakse seda palju efektseina loomiseks.

Kvartsist tasapinnad

Kvarts on suurepärste omadustega materjal, mis on sobilik kasutamiseks kõikjal sisetingimustes. Kvartsi kutsutakse veel: presskiviks, pressgraniidiks, tehiskiviks, kunstkiviks.

Kvarts on peaaegu hooldusvaba, mis teeb selle ideaalseks köögi või vannitoatööpinna materjaliks.

Marmorist tasapinnad

Marmor on luksuslik, unikaalse värvi ja mustriga naturaalne looduskivi, mis on laialdaselt tuntud oma ilu poolest. Marmor on pehmem ja poorsem kui graniit, kriimustub ja määrdub üsna kergesti.

Tänu oma poorsele tekstuurile ei ole marmor kõige sobivam valik köögitasapinnaks, kuid sobib hästi mööbli, seinte dekoreerimiseks ja vanitoa tasapinnaks.